Madonna o nowym albumie

Minęły 2 lata od ukazania się ostatniego krążka Madonny. Po zakończeniu trasy ‚Rebel Heart Tour‚ wokalistka wraz z rodziną przeprowadziła się do Portugalii. Najwyraźniej zmiany dobrze jej zrobiły.

Portugalska muzyka folkowa zainspirowała Madonnę do rozpoczęcia pracy nad nowym krążkiem, który sama artystka określa jako polityczny. Polityka i krytyka mają być nieodłączną częścią nowego materiału, jednak artystka nie będzie koncentrowała się na osobie Trumpa.

Światowi przywódcy zatapiają społeczeństwo w myślach niewrażliwych i konserwatywnych ” mówi Madonna.” W związku z upadkiem gospodarki ludzie uważają, że lepiej wybrać wybitnych przedsiębiorców do kierowania rządem. Ale to nie działa. Bycie przywódcą narodu wymaga dyplomacji, doświadczenia i zdolności intelektualnych. Jest to olbrzymia praca, ale do tej roli wybiera się coraz więcej niewykwalifikowanych ludzi.

Jednocześnie artystka wspominając swoje poprzednie polityczne wydawnictwo “American Life” przyznaje, że “społeczeństwo nie czuje się komfortowo z kobietą, piosenkarką pop, śpiewającą o polityce”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s