„Życie i samotność” Glaca x Peja

Cieszę się bardzo że na albumie ZANG mogłem kolejny raz współpracować z Peja realizując wspólnie bardzo ważny dla mnie projekt. ‚Życie i Samotność’ to więcej niż kolejny utwór czy singiel. To opowieść o życiu po utracie kogoś kto był nam najdroższy. Opowieść o zmaganiu się z cierpieniem, strachem i własnymi demonami. Opowieść o walce o każdy dzień i szukaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego. Chcieliśmy zawrzeć w tym utworze nadzieję i motywację do życia wbrew temu że otacza nas ból i smutek. Gdzieś zawsze jest wyjście z sytuacji i to wyłącznie my mamy klucz do kontroli nad własnym życiem. Zderzenie styli moich i Ryszarda zawsze owocowało spojrzeniem na sprawy z bardzo wielu perspektyw. Nasze kawałki przekraczały granice i podziały. To jest ich największa siła. Mam nadzieję że ‚Życie i Samotność’ da tym którzy tego potrzebują mnóstwo sił. Ja osobiście dedykuję ten utwór Maciejowi ‚Żukowi’ Żebroskiemu który był pierwszym basistą zespołu SWEET NOISE. Maciej przeżył olbrzymią tragedię, ale nadal żyje i walczy dla swojego syna. 

~ Glaca

Do singla ‚Życie i Samotność’ powstał teledysk przedstawiający sceny z grupy wsparcia osób walczących z traumą po stracie ludzi i rzeczy dla nas najważniejszych. W teledysku obok Glacy i Peji pojawiają się osoby zrzeszone w grupach zamkniętych SLU Gang i Glaca Zonena facebooku.

1 Comment

  1. Glaca zawsze będzie miał miejsce w mojej muzyce. Może stracił na mocy przez lata, nie oceniam, każdy ma prawo doszukania nowych rzeczy inspiracji. Czasy”Koniec Wieku” już minęły. A „Patrz”nie może lecieć w kółko…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s