Years & Years „Palo Santo” streaming party

Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany nowy album zespołu Years & Years. „Palo Santo” to pierwszy krążek brytyjskiej grupy od czasu wydanej w 2015 roku płyty „Communion”.

Na drugim studyjnym albumie zespołu znanego z takich przebojów jak „Shine” czy „King” znalazło się łącznie 14 premierowych utworów, w tym singlowe „Sanctify” oraz „If You’re Over Me”. Wersja standardowa ma zawierać jedenaście kawałków, zaś trzy kolejne stanowią tzw. bonus-tracki.

Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska, „Palo Santo” to album, który stanowi zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Pełnokrwista, eskapistyczna fantazja, a jednocześnie komentarz społeczny. Years & Years na „Palo Santo” sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, ale też z dorobku takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga. Stanowi ona przestrzeń do opowiedzenia bardzo osobistych historii dotyczących tożsamości, seksualności, performance’u oraz, przede wszystkim, co oznacza być człowiekiem.

„Na „Palo Santo” mniejszości dochodzą do głosu, pop zamienia się w przeżycie wspólnotowe i każdy jest zaproszony do uczestnictwa w wyjątkowej podróży” mówią o albumie członkowie zespołu.

Zespół zatrudnił do współpracy producenckiej przy albumie wybitnych specjalistów, którymi są m.in. Kid Harpoon, Greg Kurstin, Julia Michaels, Justin Tranter, Steve Mac, Jessie Shatkin, Mark Ralph i Sarah Hudson. Lider zespołu Olly Alexander jest współautorem i współproducentem większości utworów na albumie.

Tracklist:

1. Sanctify
2. Hallelujah
3. All For You
4. Karma
5. Hypnotised
6. Rendezvous
7. If You’re Over Me
8. Preacher
9. Lucky Escape
10. Palo Santo
11. Here (Interlude)
12. Howl (Bonus Track)
13. Don’t Panic (Bonus Track)
14. Up In Flames (Bonus Track)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s