Dolly x SIA „Here I Am”

Ikona muzyki country Dolly Parton ma do zrealizowania szereg projektów Netflix ustawionych w kolejce w najbliższej przyszłości. Jednym z nich jest Dumplin‚, film o nastolatku plus size, który jest zagorzałym fanem Parton. Film oparty jest na powieści o tej samej nazwie z 2015 roku i zawiera ścieżkę dźwiękową napisaną i nagraną wyłącznie przez samą Parton.

Wydana 30 listopada za pośrednictwem Dolly Records / RCA ścieżka dźwiękowa zawiera sześć całkowicie nowych oryginalnych kompozycji. Pojawiły się także nowe wersje poprzednich przebojów Parton, ponownie nagrane jako duety z pomocą m.in. Sii, Mirandy Lambert, Mavis Staples, Elle King i Alison Krauss.

Obecnie promując ścieżkę dźwiękową i film, Parton podzieliła się swoim duetem z niesamowitą Sią, który to jest zaktualizowaną wersją „Here I Am”. Utwór pierwotnie pojawił się na albumie Parton’s Coat of Many Colour z 1971 roku.

Dumplin’, w którym gra Jennifer Aniston i Danielle Macdonald, ma trafić do Netflix jeszcze w tym roku. Serwis streamingowy rozwija także nową serię antologii, której epizody będą oparte na hitach Parton.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s