Dawid Podsiadło „Nie Ma Fal”

Długo musieliśmy czekać na kolejną nowość Dawida. Na początku czerwca wokalista opublikował piosenkę “Małomiasteczkowy”, będącą pierwszym singlem zapowiadającym planowaną na jesień płytę. Drugi pojawia się w sieci dopiero teraz i nosi tytuł “Nie ma fal”.

Trzeci solowy krążek Dawida trafi do sklepów już za dwa tygodnie. Na płycie znajdzie się 10 piosenek, do których artysta napisał tym razem wyłącznie polskie teksty. Wydawnictwo otrzymało taki sam tytuł jak pierwszy promujący je singiel.

– ”Małomiasteczkowy” to najbardziej intensywny utwór na płycie, ale kiedy go wypuszczaliśmy cały materiał nie był jeszcze gotowy i myślałem, że może pojawią się inne, równie mocne momenty. Myślałem, że jeśli się spodoba, jego sukces jakoś na nas wpłynie, ale tak się nie stało. Dobre reakcje na tę piosenkę dały nam jednak dużo pozytywnej energii, więc nie były bez znaczenia – ale nie zmieniły naszego pomysłu na ten album – mówił o poprzednim utworze Dawid.

Nowy singiel jest swego rodzaju przeciwwagą dla tej piosenki. – “Nie ma fal” to utwór o sytuacjach, w których pozornie wszystko jest w porządku – wyjaśnia artysta. Piosenka trafiła do sieci wraz z tekstowym wideo, które prezentujemy poniżej.

Promocji nowej płyty będzie towarzyszyła bijąca rekordy popularności Małomiasteczkowa Trasa. Dawid wyprzedał już trzy (!) koncerty w stołecznej hali Torwar. Bilety na czwarty występ jeszcze są, ale to kwestia czasu. W związku z ogromnym zainteresowaniem Dawid musiał “dołożyć” także dodatkowe występy w Poznaniu oraz Wrocławiu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s