Sara Jaroczyk „Avalon”

Wczoraj swoją premierę miał singiel “Avalon”, który zapowiada debiutancki krążek Sary Jaroszyk “Światłocienie”.

Piosenka “Avalon” opowiada historię poszukiwania siebie, własnej drogi i celu. Mówi również o wsłuchiwaniu się w swój wewnętrzny głos i podążaniu za własnym instynktem. “Avalon” to też miejsce, które pozwala żyć w zgodzie ze sobą, gdzie na chwilę znikają wszelkie konflikty, ograniczenia, troski. – mówi Sara Jaroszyk.

Nowy singiel jest dostępny od 12 października we wszystkich sieciach sprzedaży cyfrowej i streamingu. Do piosenki został zrealizowany w odważnej konwencji teledysk. Zaskakuje on niemal kosmicznym pejzażem kopalni dolomitu, znakomitą choreografią, kostiumami i mnóstwem kolorów. Za reżyserię i scenariusz teledysku odpowiada wokalista i producent – Kovalczyk.

Premiera albumu „Światłocienie” zapowiedziana jest na 19 października. Płyta jest zaskakującą mieszanką gatunków R&B, soulu, z wysublimowanym popem, elektroniką oraz z elementami subtelnego jazzu, a czasem i mocniejszym brzmieniem. Ukaże się ona nakładem wytwórni artCONNECTION music, a będzie dystrybuowana przez Wydawnictwo Agora. Na krążku znalazł się również znany już słuchaczom singiel „DNC”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s