Piotr Cugowski „Kto Nie Kochał”

Piotr Cugowski powraca z nowym singlem zatytułowanym „Kto nie kochał”.

Kto nie kochał” to pierwsza solowa kompozycja Piotra Cugowskiego. Zapowiada jego zupełnie nową płytę. Album ma ukazać się w 2019 roku.

Nowy projekt Piotra Cugowskiego to nowa karta w bogatym portfolio artysty. „Kto nie kochał” to utwór opowiadający o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które wypełnione są zarówno miłością i szacunkiem, jak i gniewem oraz niezrozumieniem. Autorem tekstu do najnowszego singla Piotra Cugowskiego jest Wojciech Byrski, współpracujący również z zespołem IRA, Lady Pank, czy Anią Wyszkoni. Za muzykę odpowiedzialni są: Piotr Cugowski i Marcin Trojanowicz.

Piotr Cugowski zasłynął muzycznie przede wszystkim z występowania w grupie Bracia, którą tworzy wspólnie ze swoim bratem — Wojciechem Cugowskim. Nagrali razem kilka albumów i przebojów, w tym hity „Wierzę w lepszy świat”, „Nad przepaścią” czy „Za szkłem”. Braterski projekt przyniósł im także szereg nagród i wyróżnień, m.in. nominacje do Fryderyków, SuperJedynek czy Toptrendy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s