Roksana Węgiel „Anyone I Want To Be”

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids. Teraz wokalistka zaprezentuje nasz kraj na Eurowizji dla dzieci.

Roksana zaprezentowała utwór “Anyone I Want To Be”, z którym będzie reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji Junior. Finał 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 25 listopada w Mińsku.

Aktualizacja (25-11-2018)

Właśnie zakończyła się kolejna edycja Eurowizji dla Dzieci. Polskę reprezentowała Roksana Węgiel i wygrała konkurs!

Roksana Węgiel reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku. Została ona, po raz pierwszy w historii naszego udziału w konkursie, wybrana w wewnętrznym głosowaniu TVP. Roksana zaśpiewała utwór “Anyone I Want To Be” i wygrała konkurs!

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids”. Wokalistka była podopieczną Edyty Górniak. – Wygrana w The Voice Kids była dla mnie wielkim wyróżnieniem i spełnieniem marzeń, ale możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior to naprawdę zaszczyt. Warto marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Dziękuję za zaufanie – skomentowała wybór TVP Roksana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s