Marina “LOVE + FEAR” („LOVE”)

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz MARINA), w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka postanowiła odpocząć i poukładać życie zawodowe oraz prywatne. Fani Mariny długo i w zniecierpliwieniu czekali na jakiekolwiek informacje, ale już niedługo wokalistka powróci z nowym albumem “LOVE + FEAR”. Tymczasem na początku kwietnia do sieci trafiła pierwsza część tego wydawnictwa!

Wydawnictwo “LOVE” to pierwsza część albumu walijskiej artystki Mariny Diamandis zatytułowana “LOVE + FEAR”, która trafi do sprzedaży już jutro (26 kwietnia) nakładem wytwórni Atlantic Records. Na pierwszej części tego krążka, znajdziemy m.in. wcześniej wydane utwory “Baby”, “Handmade Heaven”, “Superstar” oraz “Orange Trees”.

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “FROOT” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. MARINA ma na swoim koncie takie hity jak “Oh No!”, “Primadonna”, “FROOT” czy “How to Be a Heartbreaker”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s